Telefon:

0533 338 0101

Adres

Turhan Cemal Beriker Bul. NO:500 Seyhan/ADANA

HİZMETLERİMİZ

Pompa - Yakıt Ölçümü - Turbo - Benzinli Enjektör - Chiptuning - Commonrail - Carbon Clear - Jeneratör - Makina Bakım - Oto Test

Adana Dizel Pompa

Pompa-Enjektörler Elektronik Bilgisayarlı Tezgahlarla ayarlanır. Dizel Pompa orjinal ve garantili yapılır. Araç uzerinde arıza tesbiti (diagnoz) Motor Avansı elektronik cihaz ile ölçülür. Motor kompresyon testi yapılır.

Adana Yakıt Ölçümü

Benzinli-Dizel aracın yakıt sarfiyatını 10 dakika içinde ölçüyoruz.

Adana Turbo

Turbolar garantili şekilde balansı alınır ve onarılır.İstenilen araca turbo takılır.Turbo ölçülür.Komple turbo ve yedek parça bayii.


DİZEL OTOMOBİLLER CDI, JTD, CRDI, TDCI, HDI, TD.. CHIPTUNING BOX

CHIPTUNING BOXLAR HER ARACA GÖRE YAZILIMLARI FARKLIDIR. 5 DAKİKADA RAİL SENSÖRÜNÜN SOKETİNE BAĞLANIR. ALMAN MALI OLUP TÜV TARAFINDAN ONAYLANMIŞ 1 SENE GARANTİLİDİR. TÜKETİCİ ARAÇ DEĞİŞTİRDİĞİNDE TARAFIMIZDAN PROGRAMI DEĞİŞTİRİP İSTENİLEN ARACA MONTESİ YAPILABİLİR.

Adana Commonrail

Common Rail , “tutuculu püskürtme” veya “ortak boru” anlamına gelen , dizel motorlarda kullanılan bir yakıt enjeksiyon sistemidir. Bugüne kadar kullanılan aynı türdeki sistemlere göre yakıt sarfiyatı , egzoz gazı emisyonu, çalışma sistemi ve gürültü oluşumunda daha üstün bir sistemdir. Direkt tahrik edilen blok veya tek pompalı sistemlerden farlı olarak Common-Rail’de basınç oluşumu ve püskürtme ayrılmaktadır. Geleneksel dizel direkt püskürtücüleri yaklaşık 900 bar’lık basınç ile çalışırken, Common-Rail Sistemi, yakıtı 1500 bar’a kadar yükselen bir basınç ile ortak bir boru üzerinden enjektörlere dağıtır.

Adana Carbon Clear

Benzin ve Dizel Motorların Bakımında Dünya ve Türkiye Çapında Test Edilmiş ve Onaylanmış Çözüm.Karbon Birikimi Araçlarda Ne Gibi Problemler Yaratır? Silindir kompresyonlarının düşmesi Motor gücünde azalma Fazla yakıt tüketimi Egzoz emisyonlarında artış Bozuk rölanti Hızlanma kabiliyetinde azalma Soğuk havada zor çalışma Motorun sirkeleyerek çalışması